See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Strålkastare för professionell scenkonst och utställningsverksmahet
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp, leverans och support av strålkastare för professionell scenkonst och utställningsverksamhet för Kulturhuset Stadsteaterns verksamhet inom följande produktområden: Upphandlingen är indelad i 7 produktområden enligt nedan. Anbud lämnas på hela behovet. Produktområde A - Automated Lights LED, profiler Produktområde B - Automated lights LED, Wash Produktområde C - Statiska armaturer LED, Profiler Produktområde D - Statiska armaturer LED, Wash Produktområde E - Följestrålkastare LED Produktområde F - CYC/ramper LED Produktområde G - Effektljus
Intern identifierare: KHST 2023/91
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31518100 Strålkastarbelysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal Strålkastare för professionell scenkonst och utställningsverksmahet