2. Förfarande
Förfarande
Titel: Property Maintenance, Swedish Embassy, Tallin, Estonia
Beskrivning: National Property Board are inviting to bid for the Property Maintenance of the Swedish Embassy, Chancellery, ambassador´s residence and Accommodations in Tallin, Estonia.
Intern identifierare: 1410/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75123000 Fastighetsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Constr