680244-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Upprättande av bygghandling samt BPU avseende Väg 50 Bro över grenväg (BK4) i Lindesbergs kommun, Örebro län
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upprättande av bygghandling samt BPU avseende Väg 50 Bro över grenväg (BK4) i Lindesbergs kommun, Örebro län
Beskrivning: Upprättande av bygghandling samt BPU avseende Väg 50 Bro över grenväg (BK4) i Lindesbergs kommun, Örebro län
Intern identifierare: KOM-417351
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upprättande av bygghandling samt BPU avseende Väg 50 Bro över grenväg (BK4) i Lindesbergs kommun, Örebro län