680275-2025 - Resultat
Sverige – Telekommunikationstjänster – Operatörstjänster och växeltjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Operatörstjänster och växeltjänster
Beskrivning: Operatörstjänster och växeltjänster för telefoni
Intern identifierare: IU25-8
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 64210000 Telefon- och dataöverföring, 64214200 Telefonväxeltjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000