See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Telefoni- och operatörstjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar operatörstjänster samt service och support på telefonisystem. Strömstads Kommun avser att ingå avtal med en (1) leverantör.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111946:Lot:1