680435-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – E4 Bhpl Industrivägen Seskarö
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: E4 Bhpl Industrivägen Seskarö
Beskrivning: E4 Bhpl Industrivägen Seskarö
Intern identifierare: KOM-418956
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: E4 Bhpl Industrivägen Seskarö