680638-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster i samband med skogsavverkning – Ramavtal Skogstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Skogstjänster
BeskrivningBodens kommun är i behov av avverkning av skog och inbjuder er härmed att lämna anbud.
Intern identifierareSBN 2024-231
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77211000 Tjänster i samband med skogsavverkning
Ytterligare klassificering (cpv): 03400000 Skogsbruk och skogsavverkning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal Skogstjänster