2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tungdragare till Södra viken
Beskrivning: Tungdragare till Södra viken, se upphandlingsdokument i sin helhet för ytterligare information.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 16700000 Traktorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117829:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport, 34140000 Tyngre motorfordon