680924-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Friskvårdsadministration UR
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFriskvårdsadministration UR
BeskrivningUpphandlingen omfattar internetbaserat verktyg (friskvårdsportal) med varierat utbud för val av friskvårdsaktivitet samt stöd och support för ca 280 aktiva användare.
Intern identifierare202538UR
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000