680976-2022 - ResultatSverige-Ludvika: Planeringssystem
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mötesstöd, signering, förtroendemannasystem, videomöte
Referensnummer: GNU 2022/127
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30196000 Planeringssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
System för mötesadministration samt företroendemannasystem med funktion för signeringar och votering för Falu kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30196000 Planeringssystem, 48000000 Programvara och informationssystem, 48300000 Programvara för dokumentredigering, ritning, bildhantering, schemaläggning och produktivitet, 48311000 Programvara för dokumenthantering, 48311100 Dokumenthanteringssystem, 48330000 Programvara för schemaläggning och produktivitet, 48332000 Programvara för schemaläggning, 48333000 Programvara för kontakthantering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
System för mötesadministration samt företroendemannasystem med funktion för signeringar och votering för Falu kommun