Inbjudan att lämna anbudsansökan - Samarbetspartner för utveckling av nya stadsdelen Norra Staden, Strängnäs kommun
Referensnummer: KS/2022:471-059
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71410000 Stadsplanering
II.1.4.
Kort beskrivning
Strängnäs kommun bjuder in er att lämna anbudsansökan vad gäller uppdrag som samarbetspartner för utveckling av nya stadsdelen Norra Staden, Strängnäs.