681092-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Licenser – Licenshantering Microsoftlicenser
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLicenshantering Microsoftlicenser
BeskrivningLicenshantering Microsoftlicenser
Intern identifierareKS/2024:224
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 22456000 Licenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLicenshantering Microsoftlicenser