681101-2023 - ResultatSverige-Uppsala: Låssmedstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nyckelservicehantering, låssmedstjänster och låsmaterial
Referensnummer: UH 2023-000193
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98395000 Låssmedstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ett ramavtal med en leverantör som under avtalstiden ska tillhandahålla Nyckelservicehantering, låssmedstjänster och låsmaterial.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44520000 Lås, nycklar och gångjärn
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen