See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 3025 4.9.2 Regementsgatan MEX 4, delen Fersens väg - Mariedalsvägen
Beskrivning: Entreprenaden omfattar ombyggnad av hela gaturummet inom tättbebyggt område och innebär arbeten med vägkonstruktion, VA-ledningar, busshållplatser, planteringar, el och belysningsarbeten. Projektet är beläget i Malmö stad och omfattar Regementsgatan, mellan Fersens väg och Mariedalsvägen, inklusive båda korsningarna, samt en sträcka på Mariedalsvägen mellan Erikstorpsgatan och Fågelbacksgatan.
Föregående meddelande: 384988-2023
Intern identifierare: 23/61
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Anbudsformulär