681180-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utrustning för urologisk undersökning – Urodynamiksystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Urodynamiksystem
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal gällande Urodynamiksystem till Regionerna Västmanland och Sörmland i enlighet med upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: IN-IN26-0196
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33125000 Utrustning för urologisk undersökning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1957167-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: E-handel
Intern identifierare: 1962301-1