681421-2025 - Resultat
Sverige – Tvätt- och kemtvättstjänster – Tvättservice för hemtjänsten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTvättservice för hemtjänsten
BeskrivningBeställaren avser att upphandla Tvättservice till omsorgstagare i hemtjänsten enligt upphandlingsdokument med tillhörande bilagor.
Intern identifierare2025-34
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98310000 Tvätt- och kemtvättstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000