681520-2024 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Eldrivna rullstolar Barn
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelEldrivna rullstolar Barn
BeskrivningEldrivna rullstolar för barn för hela 7-klövern.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97360:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33193000 Invalidfordon, rullstolar och tillhörande utrustning, 33193100 Invalidfordon och rullstolar, 33193121 Motordrivna rullstolar, 33193120 Rullstolar