See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Samordnad skötsel, Norra Hisingen och Älvsborg
Beskrivning: Samordnad yttre skötsel, Norra Hisingen och Älvsborg
Intern identifierare: SMF-2024-01375
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 90610000 Gaturenhållning och gatsopning, 90620000 Snöröjning, 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000