2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ansvarsförsäkring
Beskrivning: Uppdraget består av att leverera och vidmakthålla ansvarsförsäkringar enligt avtal
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128275:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 66510000 Försäkringar