2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digitalisering av microfilmer
Beskrivning: Att leverera tjänsten digitalisering av microfilmer i enlighet med upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72300000 Datatjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Digitalisering av mikrofilmer
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97083:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72310000 Behandling av data, 72320000 Databastjänster, 72330000 Standardiserings- och klassificeringstjänster för innehåll eller data