2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elmateriel och ljuskällor
Beskrivning: Avtalet avser ramavtal för el material och ljuskällor tex. kabel, relä, lysrör, LED-lampor, armaturer m.m.
Intern identifierare: 2025_22/64
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000