681784-2025 - Resultat
Sverige – Synhjälpmedel – Läskameror och läsmaskiner som synhjälpmedel
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLäskameror och läsmaskiner som synhjälpmedel
BeskrivningUpphandling av läskameror och läsmaskiner som synhjälpmedel till 7-klövern.
Intern identifierare24RS10824
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38624000 Synhjälpmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 33196000 Medicinska hjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000