681860-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordon för godstransport – Lastbil för regional distribution
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLastbil för regional distribution
BeskrivningLastbil för regional distribution av sjukvårdsmateriel, tvätt och gasflaskor samt avfallstransport till Miljöstation. Serviviceavtal ingår.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110635:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon