2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI, Begäran om information - Styckeglass inklusive glassbox Kiosk, Café och Butik
Beskrivning: RFI, Begäran om information avseende Styckeglass inklusive glassbox till Kiosk, Café och Butik
Intern identifierare: 24/59
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 15896000 Djupfrysta livsmedel