2. Förfarande
Förfarande
Titel: Läkemedelsleveranser till öppenvård
Beskrivning: Läkemedelsleveranser till Öppenvården
Intern identifierare: RS 2023 - 06356
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal