682055-2023 - ÄndringSverige-Boden: Nätutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2023-Nätverksutrustning
Referensnummer: KS 2023-588
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32420000 Nätutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Beställaren avser att införskaffa/komplettera/ersätta sitt trådlösa nätverk.
För detaljerad beskrivning av uppdragets se bilaga 09.Kravspecifikation och 13.FORMULÄR FÖR ANBUD.