2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster för restaurering av akvatiska miljöer
Beskrivning: Länsstyrelsen i Stockholms län inbjuder här företag att lämna anbud på upphandling av konsulttjänster för restaurering av akvatiska miljöer.
Intern identifierare: 48551-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Se upphandlingsunderlag
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98361000 Marinakvatiska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Se upphandlingsunderlag