See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ortopedi och handkirurgi
Beskrivning: Denna upphandling avser ortopedi.
Intern identifierare: UPPH2024-00299
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85111100 Kirurgisk sjukhusvård
Ytterligare klassificering (cpv): 85111600 Ortopediska tjänster, 85120000 Läkarvård och tillhörande tjänster, 85121200 Medicinska specialisttjänster, 85121283 Ortopedisk vård, 85121300 Kirurgiska specialisttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000