2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resebyråtjänster
Beskrivning: Boka resor, boende, konferens/arrangemang mm. inom Sverige men även utomlands åt kommunens anställda.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001