682275-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara – Upphandling avseende Utskriftsenheter med tillhörande Förbrukningsmaterial och Tjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling avseende Utskriftsenheter med tillhörande Förbrukningsmaterial och Tjänster
BeskrivningUpphandlingen omfattar ett ramavtal som ska tillgodose Polismyndighetens behov av Utskriftsenheter med tillhörande Förbrukningsmaterial och Tjänster
Intern identifierareA590.853/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 30232100 Skrivare och kurvskrivare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUpphandling avseende Utskriftsenheter med tillhörande Förbrukningsmaterial och Tjänster