2. Förfarande
Förfarande
Titel: Intraoperativ preparatröntgen med 3D tomosyntes
Beskrivning: Intraoperativ preparatröntgen med funktion för 3D tomosyntes.
Intern identifierare: UPPH2024-00282
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33111000 Röntgenapparatur, 33124200 Röntgendiagnostisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000