68250-2018 - ResultatSverige-Göteborg: Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förhandlings- och avtalskonsulter infrastruktur
Referensnummer: 17/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
II.1.4.
Kort beskrivning
Förhandlings- och avtalskonsulter infrastruktur.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79900000 Diverse företags- och övriga tjänster, 79994000 Kontraktsadministration
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen