See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rosenlundsskolan GrSär nyproduktion
Beskrivning: Nya lokaler för Rosenlundsskolan skall byggas innehållandes anpassad grundskola samt lokaler för slöjd, hemkunskap mm. Skolgården skall även göras om inom projektet.
Intern identifierare: 557801
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214200 Bygg- och anläggningsarbeten: skolbyggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Anbudsformulär