See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Offentliga toaletter
Beskrivning: Avtalet omfattar leverans av fem (5) stycken nyckelfärdiga offentliga toaletter inklusive inkoppling. Leverantören ska tillhandahålla kompletta handlingar för byggnaden, kompletta handlingar för grundläggning och i övrigt uppfylla normer och krav som ställs i upphandlingen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45215500 Offentliga toaletter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109188:Lot:1