682709-2024 - Resultat
Sverige – Mobila byggnader och modulbyggnader – Hyrbodar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHyrbodar
BeskrivningInhyrning av hyrbodar till entreprenörens personal under huvudsakligen revisonsperioder men även under övrig tid vid specifika projekt/ uppdrag.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96837:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 55250000 Uthyrning av möblerade korttidsinkvarteringar, 42400000 Lyft- och hanteringsutrustning samt delar till sådan utrustning, 42410000 Lyft- och hanteringsutrustning