2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingsdokument service och tjänster – ”Allservice”
Beskrivning: Staffanstorps Kommunfastigheter AB org.nr 556671-7491, Beställaren, inbjuder Er att lämna anbud avseende tjänster, ”Allservice”, till fastigheter och kommunal verksamhet.
Intern identifierare: 25/2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Motivering för det påskyndade förfarandet: Avtal med nuvarande leverantör upphör inom kort.
Förfarandets viktigaste kännetecken: Se FFU
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000