683015-2022 - ÄndringSverige-Södertälje: Programvaruutvecklingstjänster för projektledning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2022-1115 Portfölj- och projektstyrningssystem, Telge
Referensnummer: TI 2022-1115
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212331 Programvaruutvecklingstjänster för projektledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser en koncerngemensam Portfölj- och projektstyrningssystem.