2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gynekologiska specialprodukter- Omtag
Beskrivning: Gynekologiska specialprodukter
Intern identifierare: VF2025-00040
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: FFU Generell del
Beskrivning: Se upphanldingsdokument
Intern identifierare: 1794646-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsvillkor och kommersiella villkor
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1794647-1