683039-2022 - ÄndringSverige-Ängelholm: Livsmedel, drycker, tobak o d
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Köksutensilier
Referensnummer: KS 2022/477
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ett heltäckande sortiment av köksutensilier såsom porslin, glas, bestick, kastruller m.m. för Ängelholms kommun.