2. Förfarande
Förfarande
Titel: Scandinavian Fashion Store at Stockholm Arlanda Airport
Beskrivning: The concession covers the operations of a Scandinavian fashion store
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Genomförs i ett steg. Kan komma att förhandlas.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117407:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 55900000 Detaljhandelstjänster