2. Förfarande
Förfarande
Titel: Storköksutrustning
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 2025-38
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42900000 Diverse allmänna maskiner och specialmaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering, 39221000 Köksutrustning, 39221260 Kokkärl, 39711100 Kylskåp och frysar, 39711360 Ugnar, 42214100 Ugnar för matlagning, 42959000 Diskmaskiner för storkök
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000