2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kaffe och te, ekologiskt och etiskt märkt
Beskrivning: Ramavtal för beställning av Kaffe och te, ekologiskt och etiskt märkt
Intern identifierare: 2024.371 KS
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Grundinformation
Beskrivning: Ramavtalet avser köp av kaffe och te samt tillhörande produkter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del