See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och underhåll av mobila- och stationära sopsugsanläggningar
Beskrivning: Upphandling omfattar drift och underhåll av stationära- och mobila sopsugsanläggningar.
Intern identifierare: Si 2024/38
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 31224500 Terminaler, 39713300 Avfallskomprimatorer, 42123000 Kompressorer, 44162000 Rörsystem, 44221400 Luckor, 45231110 Rörläggningsarbete, 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000