2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flyttjänster för Bräcke kommun
Beskrivning: Ramavtal för specifika avrop av flyttjänster inom förekommande delar i en kommun.
Intern identifierare: 24/8
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avtalsvillkor
Beskrivning: Enligt FFU
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Se ffu
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Pris
Beskrivning: Lägsta pris sammantaget
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kvalificeringskrav
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Administrativa bestämmelser
Beskrivning: Ramavtal för flyttjänster