683550-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Arbetsmiljö- och logistikstöd till Persikan samt Årstafältet
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelArbetsmiljö- och logistikstöd till Persikan samt Årstafältet
BeskrivningUppdraget omfattar roll som arbetsmiljö- och logistikstöd för projekt Persikan samt arbetsmiljöstöd för projekt Årstafältet.
Intern identifierareE2024-03519
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareArbetsmiljö- och logistikstöd till Persikan samt Årstafältet