683579-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reklam och marknadsföring – Marknads- och kommunikationstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMarknads- och kommunikationstjänster
BeskrivningNorrtåg AB upphandlar ett ramavtal avseende marknads- och kommunikationstjänster.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115795:Lot:1