2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Dyktjänster
Beskrivning: Ramavtal för dyktjänster
Intern identifierare: 25-04796
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98363000 Dyktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000