683642-2022 - ResultatSverige-Karlstad: Krishantering
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänster inom övningsverksamhet
Referensnummer: 22/75
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79430000 Krishantering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser olika konsulttjänster inom övningsverksamhet. Upphandlingen är indelad i 4 olika områden.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
75200000 Samhällstjänster, 75222000 Civilförsvarstjänster, 79421000 Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen