Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Guldur NOR 2023 220
Referensnummer: 2023/220
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 18522000 Armbandsur
II.1.4.
Kort beskrivning
Arbetsgivarverket upphandlar guldur för Utmärkelsen "För Nit och Redlighet i rikets tjänst", NOR. 2 års avtal med förlängningsoption på 1 år, 2 gånger.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 18520000 Ur, 18530000 Presenter och priser
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen