68386-2024 - ÄndringSverige-Norrtälje: Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling avseende ramavtal för säkerhetsarbeten
Referensnummer: KS 2023-1327
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Norrtälje kommun upphandlingar tillsammans med Tiohundra, Norrtälje Vatten & Avfall samt Norrtälje Energi ramavtal avseende säkerhetsarbeten.